TEMAT: Ogród Aguniady cz. 2

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 18:34 #302495

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
ale trafiłam :dance: pięknie pięknie pięknie i w ogrodzie i na tarasie :woohoo: Aguś super wyszedł ten taras !!!!!
to co kierowniczko od jutra musztra panów f. ?
wypoczywaj ile się da !!!!
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 18:37 #302497

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Moni, od jutra linijka w oku i musztra panów 'f' - oni jeszcze o tym nie wiedzą :devil1: , i dobrze, bo może by nie przyjechali!

To dopiero zaczątek... zobaczymy, jaki będzie efekt końcowy, ale cieszę się, że Ci się 'widzi'! :kiss3:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 18:48 #302501

  • moni
  • moni's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1308
  • Otrzymane dziękuję: 995
na 100% by nie przyjechali !!!. Spryciara :devil1: :devil1: :devil1:
efekt już jest niesamowity ...straszecznie mi się podoba !!!!! Piękne połączenie różnych materiałów, kolorów i faktur ! Cud miód malina !
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 19:18 #302513

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Dobry wieczór :kiss3:
jak "szefowa" przypilnuje to musi być dobrze. Świetnie to wygląda, bardzo mi się podoba to połączenie. Czy szczeliny między bloczkami będą fugowane?
Giraffe daje czadu :happy:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 21:38 #302562

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Iwonko, Moni, Januszu - ze mną jak z dzieckiem... jeśli nie będą się op* i układać jak trzeba, to i kawy dobrej się napiją (na obiad nie zasłużyli, ale kto wie :tongue2: ). Mięsem rzucam rzadko, chociaż ostatnio jakby częściej - ale weź się tu człowieku powstrzymaj.
Wulgaryzmów z zasady nie lubię, choć przyznaję, że zdarza mi się za kierownicą :whistle:
Pamiętam sprzed lat taką akcję... jedziemy z Nisią do przedszkola, przede mną jakiś niedorajda się wlecze (my w pośpiechu), a Nisia na to beztrosko z oburzeniem 'jedź, ty palancie'! :D Wstydzę się tego!
Ostatnio zmieniany: 30 Wrz 2014 21:39 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 22:15 #302576

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
...aha, Iwonko, płyty będą fugowane fugą elastyczną, stosowaną przy basenach...
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 22:18 #302577

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Agnieszko- gratuluje dotrwania do urlopu :hug: Po tak stresujących dniach przyda się nieco odpoczynku.
Fachowcy pod Twoją komendą na pewno wezmą się do pracy. U nas wykonawcy narzekali sobie, że musieli częściej dogadywać się ze mną, niż z P.. a wiesz, dlaczego? Twierdzili, że do faceta to mogą sobie luźniej pogadać, a do kobiety to jednak trzeba fason trzymać i bardziej się pilnować.
Nasz obecny glazurnik, informując P o planowanej szerokości fugi na klinkierowych płytkach zasugerował, żeby P się jeszcze żony zapytał, czy się żona na to zgadza :happy:
Życzę sukcesów budowlanych i udanego wypoczynku!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 22:28 #302579

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Aga, a do grudnia nie dostanę urlopu. Strasznie mi sie pogorszyła sytuacja, bo musiałam przejąć obowiązki koleżanki, którą zwolnili,a w dodatku teraz jeśli będę chciała iść na urlop to będę musiała szukać zastępstwa, bo stanowisko nie może zostać puste. A wiesz jak to jest z zastępstwami. To wynik coraz bardziej restrykcyjnej polityki kadrowej. Ograniczają stanowiska jak mogą. Nie martwi mnie to zwiększenie obowiązków, tylko własnie to, że urlop teraz bedzie musiał być wybłagany. Juz przeciez w tym roku nie miałam pełnego urlopu, dostałam tylko kilka dni
Cieszę się, że za to Tobie sie udało
Taras już teraz wygląda rewelacyjnie
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 30 Wrz 2014 22:29 #302581

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Prace widzę Aguś u ciebie idą pełna para.Tras już widać ,że będzie ładny.
Pani gospodyni fachowym okiem dopilnuje wszystkiego,to będzie wszystko ok.
Przypomniało mi się jak mój M dopilnowywał fachowców co stawiali nasz domek.Jak jednym panom zwrócił uwagę i pokazał sporo błędów, i kazał poprawić, to już na drugi dzień ich nie było, uciekli , trzeba było następnej ekipy szukać, co przeciągało się czasie .W sumie było ich 3 , zanim powstał domek .Mój M ciągle nadzorował i już nie dał nikomu popsuć nic. :tongue1:
Także miłego nadzorowania i i udanego wypoczynku życzę :)
a obok Giraffe zobaczyłam cudne hortensje, :hearts: tak, to hortensje ??
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 06:13 #302601

  • Keetee
  • Keetee's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1021
  • Otrzymane dziękuję: 128
Agunia...ale tarasik :woohoo: Nooo :bravo: Bardzo pasuje do całości :bravo:
Cieszę się ,że masz te 2 tygodnie luziku....odpocznij :hug:
Nie wyobrażam sobie wszak Ciebie rzucającej mięsem....ale mam pewność,że "miszczów" przypilnujesz ...i będziesz im patrzeć na ręce...tez tak mam :whistle:
Miłego słonecznego dzionka Aguś
Aaaa Giraffe.....ło matko jaka szajba....mam nadzieję ,że moje(dosadziłam druga kępę ) tez poszaleją za rok...bo na razie to jakieś liliputy są :jeez:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 07:46 #302606

  • Tebi
  • Tebi's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 65
  • Otrzymane dziękuję: 6
Urlop? Lepiej moim zdaniem teraz go mieć niz w środku lata... A najlepiej w lutym, ale ja nie o tym....
Tego paskowanego miskanta, pewnie będziesz musiała odchudzić wiosną. A w ogole i w szczególe, widziałam ostatnio ;) ....duzo pięknych odmian małych miskantów, w tym paskowanych....
Twoi ffff powinni się cieszyć, że nie trafili na mnie. I nie chodzi tylko o mięsko i o linijkę :happy4: ale to zapewne wiesz...
PS. Jesli urlop, to moźe wizyta u mnie?
Pozdrawiam, Justyna
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 07:54 #302608

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
Giraffe zauroczył mnie do tego stopnia, że koniecznie muszę sobie go zapuścić :woohoo:
A taras podoba mi się coraz bardziej, będę chyba wiercić dziurę w brzucho mojego M, by u nas po remoncie wyglądało podobnie :lol:
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 12:34 #302648

  • bonia244
  • bonia244's Avatar
  • Offline
  • Senior Boarder
  • Posty: 41
  • Otrzymane dziękuję: 18
Aga i jak "fachurowie" zasłużyli na kawkę :P

Podoba mi się szalenie już a jak wszystko wypieścisz, dopniesz na ostatni guzik to szczęki będziemy zbierać z klawiatur ;)

Mży na przemian z mocniejszym deszczem ale ciepło a jak u Was?


ps. ogród w barwach jesiennych miodzio :hearts:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 14:46 #302662

  • D_M
  • D_M's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 234
  • Otrzymane dziękuję: 31
Aga to teraz pewnie odeśpisz wczesne ranki ;) no i nadrobisz domowe oraz ogrodowe obowiązki ;)
niech już kończą te fachmany ten remont bo chcę widzieć koniec prac :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 16:30 #302674

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry wszystkim!

Czuję się już prawie kobietą spełnioną. Wystarczy jeden dzień oddechu od zawrotnego tempa, a wszystko wydaje się być lepsze, normalne.
Funkcjonuję dziś na luzie, nie zrobiłam zbyt wiele, ale chałupka odszczurzona, fachowcy przypilnowani, pyszna zupa-krem z dyni z migdałami i balsamico ugotowana, muffiny czekoladowe ze skórką pomarańczową upieczone. Kurczę, tak niewiele potrzeba, by złapać odpowiedni balans... dobrze, że ten stan potrwa u mnie nieco dłużej. Idę sadzić trawy, a Was tymczasem pozdrawiam, goszcząc czymś słodkim :)
Odpowiedzi nieco później...



Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 17:04 #302677

  • Barabella
  • Barabella's Avatar
Aguś nie mam czasu Cię czytać, ale łapię babeczkę i wrócę zimą :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 17:24 #302684

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Basiu, smacznego i serdecznie Cię pozdrawiam :)
Do pogadania zimą!

A my w międzyczasie ubraliśmy w turzyce Gold Fountain donicę kamienną, która stanie na tarasie... Wiem, że kompozycja jest bardzo monochromatyczna, ale tylko tak sobie ją wyobrażam.



Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 2 01 Paź 2014 19:23 #302714

  • Bogulenka
  • Bogulenka's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 208
  • Otrzymane dziękuję: 61
Aguniu, donica prezentuje się bardzo minimalistycznie i jednocześnie mega elegancko w moim odbiorze. U mnie dziś również muffinki czekoladowe z malinkami... Zupa dyniowa ciągle w planach, dodajesz balsamico? Kiedy na końcu?

Życzę Ci przyjemnego urlopu w przepięknej jesiennej aurze, wytchnienia i mega odpoczynku.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.671 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum