TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 01 Maj 2013 20:18 #151505

  • xMonia
  • xMonia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 614
  • Otrzymane dziękuję: 104
Martuś,

o jej jakie piękne skalnice :woohoo: jakie rozrośnięte :ohmy:
Ach ,to ten plan z płytami :) To się o pracowałaś,ale pomysł świetny :ohmy:
Na samą myśl o macierzance :) to już mi pachnie :flower2:
To mama się o wąchała przyjemnych zapaszków :dance: Martuś to się obkupiłaś :bravo: Jak wygląda ten szczaw krwisty?


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 01 Maj 2013 20:34 #151515

  • dawidbanan
  • dawidbanan's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 803
  • Otrzymane dziękuję: 388
Shirall wrote:
tulipany......tiaaa.....miały być niebieskie :rotfl1:

Martuś, no przecież są!
Zamknij prawe oko, potem lewe i będą nawet czarne!

MAGIC :happy-old:

Moja działka :) 01 Maj 2013 20:48 #151525

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Monia :kiss3: hehe no napracowałam się, o plecach to już nie wspomnę - dziś wyszabrowałam kolejne płyty :wink4:
to mama wpadła na pomysł z macierzanką, ja chciałam tylko trawnik i karmnika więc będzie pięknie wyglądało i pachniało - jutro rozejrze się na kiermaszu, może mi wpadnie w łapska :wink4:
eeeeee no teraz zdjęć nie zrobię ale jak wpiszesz w google to od razu wyskoczy zdjęcie :kiss3:

Dawid :rotfl1:

Moja działka :) 01 Maj 2013 20:54 #151529

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2383
Yolande de Aragorn, Duchesse de Rohan mi się spodobały :lol: o Pashmince nie wspomnę :hearts:
Czekam na drugą dostwę od Ewy :fly:
Ale, że pracować Ci się dzisiaj chciało :supr: U nas taka zimnica, że tylko krótką, niejaką pracą :lol: uczciłam dzien pracy :silly: Nawet zdjęć niewiele zrobiłam :oops:
Ostatnio zmieniany: 01 Maj 2013 21:36 przez pamelka.

Moja działka :) 01 Maj 2013 21:35 #151554

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Joluś :kiss3:
u mnie było ciepło i co prawda słońca było jak na lekarstwo ale w końcu 18 stopni to jest coś, zaś po południu, tak koło 16 wyszło słonko i od razu zrobiło się fajnie :dance:

Moja działka :) 02 Maj 2013 20:44 #151867

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
rany jak mnie wszystko boli.......jak w jednym momencie podniosłam płytę chodnikową to mi tak coś strzeliło w kręgosłupie a potem w całej prawej ręce, ze aż mi płyta wypadła....a potem miałam lekki problem z wyprostowaniem zaś o zginaniu i prostowaniu ręki to już nie wspomnę....ale terapia szokowa w postaci mamy pomogła :happy:
no jak nic nie robię tylko od kilku dni kopię, sadzę, dźwigam, znowu sadzę i znowu dźwigam to co się dziwię, że mnie wszystko boli i się buntuje :rotfl1:
jutro planuje tylko lekkie prace czyli......koszenie trawnika i sadzenie a jak :happy3:
znowu dziś byłam na kiermaszu i .....znowu poszalałam :whistle:
a kupiłam sobie przepiękną różę na pniu, biała i pachnąca i już wiem, gdzie ją posadzę....na Tolkienówce, potem do tego doszła Aachener Dom (Pink Panther!), potem dorwałam ligustra Lodense ale tak pięknie ukształtowanego i tylko za....5 zł :whistle:
jeszcze doszedł do tego kolejny dzwonek Poszarskiego, 2 karmniki, 2 macierzanki wczesne, 2 orliki Ministar i 2 floksy Mikado i Emerald Cushion Blue :woohoo:
mama zażyczyła sobie lawendę zaś mnie jeszcze urzekła biała smagliczka....jej ten zapach :hearts:
zamiast na ogród siedzi u mnie w pokoju i pięknie pachnie :wink4:

a potem na działkę i tam sadzenie i dalej zabawa ze ścieżką......teraz wygląda tak i jeszcze dużo pracy przede mną.....muszę sporo ziemi nanieść jeszcze :silly:


no i wiosna.......













Moja działka :) 02 Maj 2013 20:53 #151878

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Martusiu, pięęęękna wiosna u Ciebie!
A tej roboty w ogrodzie to Ci zazdroszczę jak nie wiem co! Ja od dwóch dni siedzę w domu i grzeję się przy kominku, a na dworze leje i leje :evil: Już mam naprawdę dość :evil:
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019

Moja działka :) 02 Maj 2013 21:48 #151905

  • Roma
  • Roma's Avatar
U jednych leje a u innych susza :(
Martuś-pięknie kolorowo na Twojej działeczce :thanks: Co to za kwiatki na pierwszych czterech fotkach?

Moja działka :) 02 Maj 2013 22:01 #151913

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Daluś :kiss3:
biedactwo...może i u Ciebie jutro wyjdzie słonko i będziesz mogła popracować :kiss3: :hug:

Romo.....ojej to niedobrze :dry:
u mnie w dzień jest ładnie ale w nocy za to pada ale, że nie pada w ogóle to niedobrze :dry:
ojej dziękuję :oops: a to są skalnice i to różne - jedna to Highlander to ta czerwona, zaś ta różowa to Rosen Zwerg (mam takie dwie :wink4: ) zaś biała to nie wiem :oops:
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma

Moja działka :) 02 Maj 2013 22:50 #151942

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no a teraz troszkę zdjęć z Botanika......to miejsce coś w sobie ma...jest w jakiś sposób magiczne i nigdy nie wiesz co się pojawi zaraz za zakrętem czy za następnym drzewem.... B)















Moja działka :) 03 Maj 2013 08:57 #152003

  • ulakonie
  • ulakonie's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2728
  • Otrzymane dziękuję: 391
Fantastyczna relacja z targów:)
A ogród, śledziłam bez wpisów długi czas, ja muszę mieć nastrój by coś napisać, ostatnio tak mam , ale tym razem hehe nie wytrzymałam:)

Moja działka :) 03 Maj 2013 09:05 #152008

  • Firletka
  • Firletka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 640
  • Otrzymane dziękuję: 433
Shirall wrote:



Marta , to u Ciebie tak peonie już pąki pozawiązywały ? :supr3:
U mnie dopiero wąsy z ziemi na wysokości 20 cm . No ale Mazowsze ...nie Wielkopolska, niby nieduża odległość , ale po pąkach ją widać.

Moja działka :) 03 Maj 2013 11:10 #152087

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
grrrrrr leje i dopiero po południu idę na działkę bo teraz to nie mam zamiaru moknąć :mad2:
hehe jakiś plus bo dziś mi oznajmiono, ze rodzinka życzy sobie spagetti na obiad i trza je zrobić....hehe czyli ja robię dziś obiad :rotfl1: no i tak muszę się zabrać za kolejny już scenariusz to wykorzystam tę chwilę niepogody i napiszę a potem.....działka :cool3:

Ula hej :kiss3: :hug:
Firletka hehe no u mnie już peonie zawiązały pąki i są już całkiem wysokie :)
i jak widać mrówki się dobierają do nich :mad2:

Moja działka :) 03 Maj 2013 11:22 #152092

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Marto,ale u Ciebie wiosennie :ohmy: ,skalnice już kwitną a moje jeszcze w uśpieniu :think: ,szczególnie z pierwszej fotki - ach co za kolorek.

Moja działka :) 03 Maj 2013 11:51 #152103

  • jagoda5214
  • jagoda5214's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2725
  • Otrzymane dziękuję: 504
Mrówki na peoniach pomagają otworzyć się kwiatom taka ich rola .One żyją w symbiozie z piwoniami .Jeśli kwiat się już otworzy one znikają SPOKO powinnaś sie cieszyć ich widokiem
Gorąco wszystkich pozdrawiam
Jadzia
Moja oaza wśród Familoków
moja-oaza-wsrod-familokow-cz-2

Moja działka :) 03 Maj 2013 14:41 #152171

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Chester :kiss3: :hug: ta pierwsza skalnica to właśnie Rosen Zwerg B)

Jadziu :kiss3:
no wiem, ze one pomagają ale mogłyby chociaż przy tym człeka nie gryźć......jedna mrówka mnie dziabnęła w nogę i mam teraz takiego bąbla, ze się zastanawiam co to była za jadowita małpa :mad2:
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Moja działka :) 03 Maj 2013 15:00 #152178

  • e-genia
  • e-genia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4032
  • Otrzymane dziękuję: 3524
Marto takie ciężkie płyty to nie dla nas , musisz zatrudnić jakiego faceta do dźwigania :jeez:
Podziwiam , ja bym nawet nie podniosła z ziemi. :thanks:

Moja działka :) 03 Maj 2013 15:54 #152191

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Geniu hehe jak bym mogła to bym zatrudniła ale tata ma dość dźwigania u siebie w pracy zaś brat.....hmmm......lekarz mi całkowicie zakazał dźwigania czegokolwiek bo ma problemy z kręgosłupem - biedak....ma dopiero 21 lat i już coś takiego :unsure: więc zostaję tylko ja ale jak chwycę w dwie ręce to podniosę i przeniosę :wink4:
jestem uparta i zawzięta i dlatego rzucam się na pracę, które czasami faceci się boją wykonać albo patrzą na mnie dziwnym wzrokiem...a potem pytanie...To pani ciężary podnosi czy co? :rotfl1:

pogoda za oknem nieciekawa bo deszczowo i troszkę chłodnawo bo ledwie 11 stopni ale taki dzień się roślinkom i mi przyda i to jak najbardziej....ja mam chwilę wytchnienia zaś roślinki ......troszkę wody i odpoczynku ode mnie :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.772 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum