TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 15 Sie 2014 20:21 #291827

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Macie przednią zabawę z nimi, nie wątpię :)
To chyba bardzo wesołe i ruchliwe zwierzątka :)


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 15 Sie 2014 20:27 #291829

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
ooo zabawę to mamy przednią.....szczególnie rano kiedy drą się wniebogłosy bo są głodne :rotfl1:
budzika nie potrzebuje bo przed 9 już nie śpię :rotfl1:
ruchliwe? hehe to mało powiedziane, ja czasami się śmieję, że one mają typowe ADHD :rotfl1:
jak biegają to trzeba patrzeć pod nogi co sekundę bo raz ich nie widać a zaraz ooooo są :rotfl1:
dwa razy Julka została przydepnięta delikatnie piętą zaś przedwczoraj zderzenie z moją stopą miał Fredek :rotfl1:

Moja działka :) 15 Sie 2014 20:29 #291830

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
:wink4:

Moja działka :) 17 Sie 2014 23:18 #292429

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Martuś, co to za urocze kwiatuszki na ostatniej fotce?
Motylki i inne byzki urocze :lol:
Róże nie mają u Ciebie przerwy! Niesamowite kwitnienie, oby trwało jak najdłużej :dance:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka

Moja działka :) 17 Sie 2014 23:24 #292433

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiu :hug:
a te urocze kwiatuszki to gipsówka paniculata, mam taką różową i białą - są po prostu przeurocze i na pewno wiosną kilka dokupię :hearts: róże kwitną niesamowicie ale niektóre już pogubiły liście - Cafe tak właśnie zrobiła :dazed: :crazy:

Moja działka :) 18 Sie 2014 22:43 #292631

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
A u mnie róże wracają do życia. Większość odzyskuje liście.
Nie wiem, czy to zasługa nadmanganianu? Powtykałam większości róż w nogi. Jak powojnikom pomaga to i różom nie zaszkodzi

Moja działka :) 18 Sie 2014 22:59 #292638

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu......hmmmmmm nadmanganian powiadasz....hmmmm :think:
teraz to już chyba za późno na to ale na przyszły sezon czemu.....powojniki też dostaną bo jeden coś mi chorować zaczął, dzięki kochana za podpowiedź :kiss3: :hug:

Moja działka :) 19 Sie 2014 10:05 #292693

  • anabuko1
  • anabuko1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4542
  • Otrzymane dziękuję: 2203
Oglądam i oglądam tą Fresco , jest podobna do jednej mojej pomarańczki :)

Moja działka :) 19 Sie 2014 15:24 #292719

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i z ogrodu dziś nici....pogoda całkiem fajna, słonko świeci, nawet cieplutko a ja w domu....... :hammer:
no rano mi......dysk wyskoczył, na wysokości klatki piersiowej :pinch:
i tak się zastanawiam czy to przez ten szybkie zerwanie się łóżka i zejście przez tą cholerną wiertarkę o 8 rano, czy też podczas szybkiego podnoszenia 11 kilogramowego worka z proszkiem bo jak tylko usiadłam przy komputerze i oparłam się plecami o krzesło to myślałam, że oszaleję........tak mnie bolało i ręce mi drętwiały :sick:
no po obejrzeniu przez mamę i po dotyku, po którym myślałam, że zaraz odlecę, się okazało, że mi wypadł dysk.....rany...nigdy więcej :sick:
po 15 minutach rozciągania i maltretowania przez mamę dysk skoczył na swoje miejsce zaś ja........oberwałam po głowie od mamy, rany jak mi nagadała - zaczynam się jej bać :dry: :unsure:

zaraz coś ze zdjęć wrzucę tylko się zgrają te wczorajsze :silly:
Ostatnio zmieniany: 19 Sie 2014 15:32 przez Shirall. Powód: literówka.....przez niewyspanie się :X

Moja działka :) 19 Sie 2014 15:40 #292723

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
a tu kilka różyczek :dance:
kwitną jak szalone i dają tyle powodu do radości i dumy.....mimo, że po niektóre już zgubiły liście albo mają piękne kropeczki :evil:

Creme Brulee

HoneyMilk


Chopin

Kosmos


Elfe


Summer Song

Afrodyta

Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Moja działka :) 20 Sie 2014 12:20 #292905

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Nie zazdroszczę wczorajszych przeżyć zdrowotnych :hug: .
U Ciebie prawdziwy festiwal różany; co jedna to piękniejsza :)
A świnka Julka fajna babka :lol: . W pierwszej chwili, jak spojrzałam na fotkę z chłopakami, to myślałam, że to świnka przeglądająca się w lustrze :happy: . Na drugi rzut oka widać różnice.
Wraca Ci kondycja?
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi

Moja działka :) 20 Sie 2014 12:28 #292906

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Kasiu :hug:
róże szaleją na całego.....jeszcze kilka nowych się pojawi :dance:
no nie było wesoło.....jeszcze w nocy miałam problem by się ułożyć bo pobolewało ale po kolejnych ćwiczeniach i po zrobieniu ponad 100 brzuszków jakoś przestało a dziś jest zdecydowanie lepiej :hug:
pewnie sobie dodatkowo jeszcze coś naciągnęłam tam ale już po wszystkim więc kondycja wróciła B)
ale na działkę dziś nie idę bo umówiłam się z koleżankami z pracy ale już jutro na spokojnie sobie idę :wink4:
hehe Julka to fajna babka to fakt, ale charakterek to ona ma......mnie nie ugryzie bo jestem jej mamusią ale mamę....jak tylko widzi mamę w pobliżu jak ją trzymam na rękach i chodzę po mieszkaniu to zaraz się wyciąga i niby chce dać buzi a jak tylko mama ręce zbliża to zaraz chaps i trzyma palec i ciągnie :happy3:
potrafi tak wszystkie palce jej poobgryzać :rotfl1:
hahaha no faceci się tak zawsze witają i faktycznie wygląda to jak lustro ale Fredek to maluszek a Romek to ponad kilo żywej wagi :happy3:

Moja działka :) 20 Sie 2014 12:55 #292912

  • Adrian
  • Adrian's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 997
  • Otrzymane dziękuję: 1031
Ojej,
Marta Ty to masz pecha do takich wypadków :(
Cieszę się, że jest już OK, dużo zdrowia życzę :hug:
Piękna pogoda, słoneczko i lekki wietrzyk - nic tylko korzystać!!
Bardzo ładnie kwitną Ci róże a Afrodyta na zdjęciach przypomina pąkami i układem płatków Cinderellę.
Pozdrowionka

Moja działka :) 20 Sie 2014 13:11 #292914

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Adrian no mam pecha ale no bywa......ale jakoś się tym nie przejmuje bo zawsze może być gorzej......tfu tfu odpukać :whistle:
no pogoda jest piękna ale jakoś dziś nie mam weny na pracę w ogrodzie i dlatego nawet dobrze, ze spotykam się dziś z dziewczynami z pracy...wczoraj mieliśmy dość ciężki dzień i było tego już za dużo :happy3:
bo najpierw mi wypadł rano ten dysk, potem przyszedł facet od pieca i tata prawie dostał zawału jak się dowiedział ile to będzie kosztować, ale takiego prawdziwego zawału, potem jak na złość pralka się przepaliła i to akurat teraz kiedy mama wyjeżdża w niedzielę do sanatorium no i jeśli jej tata nie da rady naprawić to zostanę bez pralki i pozostanie mi pranie ręczne hehe ponad 3 tygodnie - jak za króla Ćwieczka - następnie tata pojechał do pracy na nockę a tam się okazało, że mają bardzo poważną awarię na basenie - basen po prostu pływał, tata jak otworzył drzwi to się woda wylała, a dodatkowo coś w naszym samochodzie stuka i wyje......hmmmm coś jeszcze, no chyba nie :think:
aha no zapomniałam.......tatę w nocy jak wracał jeszcze złapała drogówka i przebadała go dokładnie ba nawet samochód sprawdzali aha no i tata myślał, że zgubił telefon a się okazało, że zostawił go....w pracy no i wracał po niego w nocy :crazy:

jak się będziecie śmiać to spoko, nie obrażę się bo myśmy z mamą wczoraj w nocy to wyły ze śmiechu...... :happy3:
Ostatnio zmieniany: 20 Sie 2014 13:14 przez Shirall.

Moja działka :) 24 Sie 2014 19:39 #293996

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no tak, nikt się nie śmiał z naszych ostatnich perypetii, ciekawe dlaczego :devil1:
mamuśkowy Szkodnik dziś pojechał do sanatorium w Gościmiu (koło Drezdenka) i do 24 września mam na głowie chatę ale jakoś tym się tak nie martwię bo od 1 września szkoła wraca to i tak będą sobie musieli chłopcy radzić - szczególnie, ze od 1 września tata zaczyna urlop a brat kończy praktyki :whistle:
jutro zaś robię w domku szkolenie jak robić syropiki i wpadają moje koleżanki z pracy bo mam wolną chatkę :wink4:

zaś na działce....no po staremu, wszystko rośnie i kwitnie, lata i fruwa........ :dance:


Kosmos




Elfe



hahaha jak się dobrze przypatrzycie to tam z tyłu widać Szkodnika :rotfl1:
Aachaner Dom = Pink Panther


Pilgrim


Louise Odier

Roseraie de l'hay
Za tę wiadomość podziękował(a): anabuko1

Moja działka :) 24 Sie 2014 20:23 #294013

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Piękne masz te żółciutkie i kremowe róże.
Gdybym tylko miała więcej miejsca :whistle:
Ja nadal preferuję różowe, ale wczoraj dostałam Blue for you.
Ciekawe jak będzie kwitła

Moja działka :) 24 Sie 2014 21:12 #294037

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Gosiu, zawsze można troszkę trawnika uszczknąć :whistle: ;)
Blue for You jest przepiękna :hearts:

Moja działka :) 25 Sie 2014 16:22 #294200

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Urocza ta brązowa świnka :hearts:
Marta, co byś mi poleciła z białych róż oprócz Chopina ? Szukam średnio wysokiej, białej róży o pełnych kwiatach , niezbyt drobnych. Kwitnienie pożądane nieprzerwane :rotfl1: Powtarzająca przez cały sezon. Co do zapachu to nie wymagam bo z balkonu i tak nie czuć.
Zastanawiam się nad Artemis. Możesz o niej napisać parę słów? Czy jest podatna na choroby i jak to wpływa na jej kwitnienie. Mam również pytanie czy mocno więdną jej kwiaty na słońcu?
Ostatnio zmieniany: 25 Sie 2014 16:31 przez Bozi.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.565 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum