TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 15 Lut 2016 22:50 #435671

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dziewczynki, jakoś się trzymam :cry3:
choć jest mi niesamowicie ciężko bo rano jeszcze ją trzymałam przed pójściem do pracy zaś po 3h....już jej nie było :cry3:
dostałam od siostry na pocieszenie pluszową świnkę morską, przez chwilę myślałam, że mi przyniosła żywą ale na szczęście nie :silly:


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 18 Lut 2016 14:59 #436410

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Martuś, bardzo Ci współczuję. Strata zwierzaka bardzo boli
Ale teraz masz takiego, którego juz nie stracisz :hug:
Za tę wiadomość podziękował(a): Shirall

Moja działka :) 25 Lut 2016 21:05 #438557

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hej ludziska, jak widać żyję i powoli zaczynam się szykować do sezonu bo już w sobotę Gardenia :whistle:
mama już się ze mnie śmieje, że pewnie znowu coś przytargam, bo przytargam na pewno ale pewnie nie dużo bo niestety niby działka jest z gumy ale bez przesady no chyba, że nareszcie przerobię ten kurchanik bo tam jakby co miejsce jest i to całkiem, całkiem bo wiśnia zrobiła wylot :devil1:
byłam na działce i straszny się teraz gąszcz zrobił, oj czeka mnie cięcie i cięcie i jeszcze raz cięcie :supr3:
róże to olbrzymy się porobiły zaś niektóre to mają takie pędy, że aż mi szczęka opadła :blink:
na warzywniku poplon już wszedł i jak tylko będzie można to go przekopię i zacznę pomalutku siać :wink4:

zaś mama....no wraca do zdrowia, szwy już ma wyjęte, siniaki zlazły i teraz tylko musi unikać nadmiernego wysiłku fizycznego, przestrzegać diety no i w poniedziałek wraca do roboty a ja wreszcie odsapnę bo 26 dni zastępstw to dużo :happy4:
ale za to ja i dziewczyny mamy nadgodzin i kaski.........w niedzielę jadę po szafę i blat do biurka! :dance:

zaś ja już jakoś się ogarnęłam po odejściu Julki, no jeszcze jest Dyzio - chomik dziwoląg, który się nauczył od Julki przechodzenia z pokoju rodziców do mojego, szok był niezły bo zrobił to i robi to nadal bo czasami jak kudłacz biegał to byli puszczani razem i Julka biegła do mnie do pokoju, zaś on za nią i teraz mimo, że jej nie ma to też tak robi, no byłyśmy z mamą w szoku bo nie sądziłyśmy, że on się tego nauczy :blink: a tu....niespodzianka :blink:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi

Moja działka :) 29 Lut 2016 22:10 #440023

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
No to najważniejsze, że mama wraca do zdrowia.
Napisz co było na Gardenii

Moja działka :) 29 Lut 2016 22:21 #440027

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
No własnie... widziałam podejrzane zdjęcie przy magnoliach :whistle: ;)
Zdrówka dla Szkodnika :hug:
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 04 Mar 2016 07:43 #441162

  • Ruda2011
  • Ruda2011's Avatar
  • Offline
  • Gold Boarder
  • Posty: 270
  • Otrzymane dziękuję: 119
Ja też czekam na relację z wystawy :flower1:
Pozdrowienia dla Maminki :hug:
300m2 FRAJDY czyli w ogRODzie Rudej
JESZCZE NIE BYŁO, ŻEBY JAKOŚ NIE BYŁO - MARIOLA "R"

Moja działka :) 04 Mar 2016 20:44 #441392

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dziewczyny :hug: :kiss3:
mamuś bardzo dziękuje :kiss3:
no cóż, z relacją z Gardenii będzie problem bo.....z tego wszystkiego zapomniałam zdjęć porobić :rotfl1:
nie mam ani jednego, nawet takiego tyci tyci :oops: :rotfl1:
zaś na Gardenii było dużo roślin jak zawsze, sprzętu i innych ciekawostek i miałam wrażenie, że w tym roku jakoś wystawiający chętniej sprzedawali rośliny ze stoisk i ile ludzi było po 10.....rany oczom nie wierzyłam jak zobaczyłam tłumy w pawilonie kiermaszowym...o zaraz stamtąd mam zdjęcie jedno hehe :rotfl1: wcześniej byłam tam z Asią i nie było takich tłumów - tam kupiłam mamie liść laurowy, śliczny krzaczek no i cebule czosnkową i szalotkę do sadzenia, zaś godzinę później....łoo matko :supr3:
szpilki nie wetkniesz, ludź na ludziu, ludziem poganiany :tongue2:
zaś co ja takiego ciekawego z Gardenii przytargałam...a niewiele.....no dobrze Gosiu wyczaiłaś, no magnolię George H. Kern 150 cm sadzonka za 60 zł! i to obsypana pąkami kwiatowymi, która teraz stoi za mną w pokoju i pięknie kwitnie i wiem gdzie trafi...a na kurchanik :whistle: potem 2 żółte maliny Poranna Rosa - tu się mama cieszyła i to koniec z roślin :whistle:
więc jak na mnie to mało, zaś jeszcze dostałam doniczkę z ziemią, taka nowość Compo Sana 2w1, nawóz do tui :whistle:
i to by było na tyle....
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo2, Bozi

Moja działka :) 13 Mar 2016 17:43 #444578

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no nareszcie byłam na działce, fakt, że zupełnie tego nie planowałam bo tak naprawdę jechałam do Selgrosu po zakupy, ale idąc na przystanek, przechodziłam obok działek i mocno się zastanawiałam czy wejść...ale że pogoda była boska, słonko świeciło a tam 10 minut te czy wewte....to wlazłam...a tam :supr3:

2016-03-0712.14.05.jpg

2016-03-0712.12.38.jpg

2016-03-0712.20.47.jpg

2016-03-0712.14.58.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Margo2, chester633, Bozi

Moja działka :) 13 Mar 2016 18:46 #444612

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, pięknotki kwitną na działce :)

Moja działka :) 13 Mar 2016 19:11 #444633

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Marta, gdzieś Ty dzisiaj słońce widziała :supr3: !?

Moja działka :) 13 Mar 2016 20:52 #444703

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Asiu, to nie dziś, zdjęcia są z środy ale dopiero dziś mogłam jej dodać :happy3: hehe :rotfl1:
dziś to było obrzydliwie :evil:

Moja działka :) 16 Mar 2016 15:54 #445720

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
zostanę ciocią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaś Szkodnik babcią!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :dance:
Werka jest w 7 tygodniu :dance: :dance: :dance: :dance:
Za tę wiadomość podziękował(a): andrzejek, Margo2, Bozi

Moja działka :) 16 Mar 2016 17:57 #445750

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Gratulacje Ciociu Marto! B)
Pozdrawiam - Gosia

Moja działka :) 19 Mar 2016 23:36 #446952

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hejka ludziska :kiss3:
no ciocią będę i się strasznie z tego cieszę, tata że będzie dziadkiem zaś Werka.....początkowo była w totalnym szoku ale teraz się bardzo cieszy i dziś nawet zauważyłyśmy no i Grześ potem też, że jak idzie lub stoi to dotyka delikatnie brzucha lub masuje - no cóż w końcu to już 8 tydzień idzie :woohoo:

ostatnio była nawet ładna pogoda ale niestety na działce nie byłam b znowu wzięłam za mamę zastępstwa, bo ostatnio mama źle się czuła, na leki tak reaguje i jak byliśmy w sklepie i weszliśmy do działu z zapachowymi świeczkami to się nam prawie udusiła no i była wczoraj u lekarza - pulmonologa......no i się okazało, że ma astmę oskrzelową :cry3: kurka.....8 choroba! :sick:
musi unikać prawie wszystkiego, łącznie z......ogrodem jak tak coś kwitnie lub pachnie :placze:
no chyba, że godzinę wcześniej weźmie lek ale i tak on działa tylko 4h :placze:
tiaaaa.......
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi

Moja działka :) 20 Mar 2016 20:44 #447278

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
To przykre, że mama znowu chora.
Za to radość wielka z kolejnego członka rodziny, który niedługo pojawi się na świecie.
Smutki przeplatają się z radościami życia

Moja działka :) 20 Mar 2016 21:12 #447301

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Gratulacje Martuś dla Ciebie..Ciociu :kiss3: i dla przyszłych rodziców!

Uściski dla Mamy.. Biedna z tym chorowaniem i coraz to nowymi diagnozami.. :jeez:

Moja działka :) 21 Mar 2016 15:44 #447509

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Dziewuszki, no bywa choć już wszyscy mówią, że mogłaby juz sobie dać spokój z tymi chorobami ale no jakoś tak wyszło no u lepiej, że teraz to wyszło niż później :sick:

Moja działka :) 22 Mar 2016 18:40 #447940

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
rany ale dziś pogoda....czasem słońce, czasem deszcz a nawet i grad! :supr3:
i na działkę nie wyjdę bo za mokro, może się uda w czwartek lub piątek wyjść na chwilkę :dry:
a dziś ech co ja mam za dzień......wczoraj to samo.....to mi pistolet na klej gorący po podłączeniu do gniazdka wybuchł i wywaliło korki w domu, gniazdko się zapaliło wszystkim kolorami....mi się nic nie stało ale pistolet wylądował w koszu, zaś dziś...na oczach dzieciaków i nauczycieli zrobiłam pięknego półszpagata z wyprostowaną, prawą nogą :rotfl1:
pośliznęłam się na kawałku jabłka, no efekt taki że kolano to mnie boli, o tyłku nie wspomnę zaś dzieciaki mają co teraz gadać :rotfl1: jak pani Marta orła wywinęła :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.502 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum