TEMAT: Moja działka :)

Moja działka :) 28 Sie 2015 14:54 #398596

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Marta, trzymaj się i zawalcz o siebie... jeżeli zwolnili Cię bez powodu, to nie zawahałabym się pójść do sądu pracy.
Tak się nie robi... etatu przecież nie zredukowali, skoro zatrudnili dwie nowe osoby, zatem do zwolnienia musi być powód.
Jeśli go nie ma, bądź jest nieprawdziwy, walcz o siebie!
A w ogóle, to przytulam z serdecznością...


Zielone okna z estimeble.pl

Moja działka :) 28 Sie 2015 15:05 #398597

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś, no nie podała bo i tak według niej wszystko jest w porządku bo ja miałam przecież umowę do końca sierpnia i dla niej tito....no a że ja mam swoją umowę nie na zastępstwo to nieważne, mi umowy nie przedłużyła ale koleżance, która jest za kogoś na zastępstwo, tamta osoba wraca, jej klasę i ją zostawiła, tamtej dała pierwszą, mi klasę zabrała i won......a to dzięki temu, że jej mama pracuje w przedszkolu zaraz obok i jej załatwiła :mad2:
hehe skarżyli rodzice.....hehe Martuś, oni pisali wszędzie żebym została w tej klasie i wierz mi, w szkole był pogrom, dyrektorka chodziła wściekła ostatnie tygodnie czerwca, zaś na ostatniej radzie powiedziała nam wszystkim co sobie o takim zachowaniu rodziców myśli, że oni nie mają prawa się mieszać w pracę szkoły i że nie będzie tak jak oni chcą, no to jest......chcieli, żebym została to nie...papa :evil:
spokojna głowa, w wakacje porozsyłam trochę cv do szkół i teraz czekam na odpowiedź z kilku, bo coś jednak mama przeczuwała, że tak może się skończyć, że się może po prostu na mnie zemścić za to, co rodzice zrobili :hug:
szkoda mi tylko dzieciaków, przywiązały się do mnie a teraz......no cóż, nikt o dzieciach już nie myśli, liczą się tylko układy i znajomości :evil:

Aguś :kiss3:
jak dostanę świadectwo pracy to zobaczę co tam jest bo nawet mi jeszcze go nie dali...
Ostatnio zmieniany: 28 Sie 2015 15:06 przez Shirall.

Moja działka :) 28 Sie 2015 19:42 #398638

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Często stosowany wybieg ostatnio, a w szkolnictwie to wręcz plaga, że dwa lata ludzie pracują na dwie umowy na czas określony, a potem, gdy trzeba by było już dać umowę stałą i wyższą pensję, to się tych ludzi zwalnia i zatrudnia nowych :jeez: . W Twoim przypadku najbardziej dziwi, że dostałaś klasę w zeszłym roku, po co skoro byłaś do odstrzału :crazy: . Głupota i krótkowzroczność, tylko dzieci szkoda :( . I to nieprawda, że rodzice nie mają nic do powiedzenia, dzisiaj każda szkoła walczy o uczniów i zdanie rodziców jest kluczowe. Bo przecież mogą zabrać dziecko do innej szkoły, gdzie dyrekcja będzie współpracować :evil:

Moja działka :) 28 Sie 2015 22:12 #398678

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Martuś, od rana dostaję smsy i telefony od ludzi ze szkoły, że wszyscy są zszokowani decyzją dyrektorki bo nie wiedzą co się dzieje i zaczynają się sami bać bo już nikt nie jest bezpieczny w takim razie a dziwi mnie to bo przecież wiedziała, że mi zależy na rozpoczęciu stażu na nauczyciela mianowanego i miałam właśnie od września zacząć a tu coś takiego..... :blink:
no wiem, że rodzice mają coś do powiedzenia bo już 2 lata temu wywalczyli, żeby jedna nauczycielka została to myśleli, że będzie tak samo, bo akurat byli tam właśnie rodzice tych dzieciaków w mojej klasie, ich młodsze rodzeństwo miałam to może myśleli i że tu się uda....może by coś wyszło, gdyby nie fakt, że jedną z wychowawczyń teraz jest właśnie wice no i tu pies pogrzebany :dry:
a na koniec roku rodzice zgodnie powiedzieli, że gdyby nie to, że jest to jedyna szkoła z klasą akrobatyczną to już by nikogo nie było bo cała klasa jest spoza rejonu hehe co nie znaczy, że pod koniec roku z klasy ubyło 3 :whistle:

Moja działka :) 28 Sie 2015 23:15 #398687

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Martuśka..szalenie współczuję i mam nadzieję, że uda się znaleźć szybko nową pracę..oby wysyłane Cv przyniosły efekt w postaci nowej pracy w jakimś fajnym zgranym zespole.
Obecna sytuacja jest szalenie przykra i tym bardziej wkurzająca, że to zostało zrobione wyraźnie "po złości"..ale skoro taka atmosfera tam panowała, to może lepiej się stało i czeka gdzieś na Ciebie etat w znacznie zdrowszej atmosferze. Z całego serca tego życzę :kiss3: :kiss3:
Za tę wiadomość podziękował(a): Shirall

Moja działka :) 29 Sie 2015 22:10 #398807

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, Zieleń to życie w ubiegłym roku była skromniejsza. Dla zwiedzających była sobota i w tym roku też tak będzie. No i po raz pierwszy we wrześniu a nie sierpniu. Postaram się wstawić zdjęcia jak zwykle z wystawy. :bye:

Moja działka :) 29 Sie 2015 22:43 #398820

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Martuś, w złą godzinę chyba się zapytałam o ten domek :(
Ale liczę, że wszystko się zmieni
Wierzę, że sprawiedliwość będzie po Twojej stronie, a tamte osoby spotka zasłużony los :hug:

Moja działka :) 30 Sie 2015 11:36 #398871

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Moniś :kiss3:

Bozi :kiss3:
wiem bo własnie chciałabym pojechać w sobotę i mam nadzieję, że mi się uda bo jeśli będę miała pracę to sobie pożyczę na bilet od rodzinki a jeśli nie to.......zaproszenie przepadnie :sad2:

Gosiu :kiss3:
kochana, tylko się nie przejmuj, bo skąd miałaś wiedzieć, wierz mi ja się sama dowiedziałam dopiero na radzie na 5 dni przed rozpoczęciem roku no i na 3 dni przed weselem siostry.....więc się nie przejmuj :kiss3: :kiss3:
a domek.....no już wszystko wiem na jego temat co i jak bo wczoraj wypytałam o wszystko Adama, który tam mieszka właśnie w Dąbrówce :silly: i tata też już poważniej myśli bo jak usłyszał, że płacisz tylko ratę kredytu i to jest jak u nas czynsz to stwierdził, że trzeba zacząć bardzo poważnie myśleć....ale ja muszę mieć pracę to wtedy ruszamy B)
hehe mam taką nadzieję, że spotka zasłużony los :devil1:

Moja działka :) 30 Sie 2015 19:09 #398935

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Martuniu :kiss3: !

Moja działka :) 30 Sie 2015 21:46 #398995

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Asiu :kiss3: :kiss3:

Moja działka :) 30 Sie 2015 22:38 #399015

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
kilka zdjęć z wesela :whistle:
panna młoda czyli moja młodsza siostra Weronika
IMG_0115.jpg

ja i brat no i mama
IMG_0075.jpg

IMG_0094.jpg

a jak się bawiliśmy.....no cóż....
IMG_0450.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): Aguniada, e-genia, Bozi

Moja działka :) 30 Sie 2015 22:43 #399018

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no i Państwo Młodzi czyli Weronika i Grześ :kiss3:

IMG_0308.jpg
Za tę wiadomość podziękował(a): e-genia, Bozi

Moja działka :) 30 Sie 2015 23:56 #399032

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Shirall wrote:
IMG_0450.jpg

Marta bezbłędna fotka.... :rotfl1: ...ale zgodnie wszyscy hejnał grają.... :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): e-genia

Moja działka :) 31 Sie 2015 20:23 #399151

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Chester :rotfl1: no ta fotka jest moją ulubioną bo to dowód zbrodni jak to tata mówi :rotfl1:
bo wtedy mama już dawno do domu pojechała, zaś zostaliśmy tylko my czyli Michał, tata no i ja to się impreza rozkręciła :rotfl1:

a teraz najważniejsze i skierowane do dziewczyn z Warszawy......KOCHANE JADĘ NA ZIELEŃ TO ŻYCIE!!!!!!! :dance:
kochany brat pożycza mi pieniążki na bilet :dance:
więc się kochane szykujcie bo jak tam będziecie to się spotkamy :dance:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi

Moja działka :) 31 Sie 2015 20:24 #399152

  • Bozi
  • Bozi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4472
  • Otrzymane dziękuję: 2418
Marta, a gdzie na zdjęciu twoje nowe buty na wysokim obcasie?

Moja działka :) 31 Sie 2015 20:33 #399157

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Marta, to zdjęcie z hejnalem jest rewelacyjne! :D
Gratulacje dla siostry :*

Moja działka :) 31 Sie 2015 20:49 #399161

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Bozi :kiss3:
jeszcze nie wszystkie są zdjęcia zgrane ale jak tylko jakieś znajdę to wrzucę :kiss3:

Aguś :kiss3:
ja pijąca czystą wódkę.....rany aż siostra uwierzyć nie mogła :rotfl1:
Za tę wiadomość podziękował(a): Bozi

Moja działka :) 01 Wrz 2015 22:20 #399368

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
no niestety zdjęcia z butami nie ma bo tak naprawdę miałam je tylko w kościele a potem musiałam je szybko zmienić na płaskie bo trzeba było lecieć do domu bo mama ma totalną sklerozę a biegać w nich to nie potrafię, nawet jeśli by mnie dinozaur gonił :rotfl1: no chyba, że ktoś jeszcze mi coś podeśle :whistle:

mam za to inne, jak by się ktoś kiedyś zastanawiał jak potrafi spać chomik....no to ma teraz odpowiedź :rotfl1:


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.755 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum