TEMAT: Martowy prawie ogród

Martowy prawie ogród 08 Lut 2013 16:29 #120728

  • Ewelina
  • Ewelina's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 881
  • Otrzymane dziękuję: 979
Masz piękne FLOKSY ! Mnie marzą się białe, ale póki co nie mam żadnych ...
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Martowy prawie ogród 08 Lut 2013 16:51 #120735

  • katik
  • katik's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 381
  • Otrzymane dziękuję: 84
Z moich różowych floksów zrobiły się białe , czy mam szansę że znowu zmienią kolor :silly:
Pozdrawiam Kasia

Mała działka Katik
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 08 Lut 2013 22:08 #120936

  • Igor
  • Igor's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4186
  • Otrzymane dziękuję: 2490
:kiss: :kiss: :kiss3: :oops: :hug: wiesz za co

Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 08 Lut 2013 23:45 #120990

  • ewamaj66
  • ewamaj66's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1864
  • Otrzymane dziękuję: 572
Floksów mam na pewno za mało :unsure: Za to śniegu nasypało i zabieliło się. Powinnam coś ogrodowego zacząć robić, bo ogólna niemoc mnie ogarnęła. Mam pelargonie do sadzonkowania.
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 09:22 #121038

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Świat widziany przez różowe floksy bardzo do mnie przemawia!
Coś czuję, że wracam do życia i masz w tym swój udział, hi hi.
Może dasz się namówić na mały (duży?) rekonesans po sklepach? Zaraz sprawdzę, czy dasz...
Ksia jest chętna :)
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 11:15 #121074

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
I jak się sytuacja rozwinęła? Wspólny wyjazd może :think:
Muszę zadzwonić, abyście o koleżance nie zapomniały jakby coś ciekawego się trafiło :evil:
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 21:35 #121349

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
Gosiulu, no właśnie, ale co tam! :rotfl1: Ja to bym teraz odradzała zakup jakichkolwiek okularów przeciwsłonecznych... No bo po co? ;)
Grześ, my jesteśmy zapadani równo, z powrotem jest tyle śniegu, co wcześniej... :mad2: Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby jakiś floks mi wymarzł, a kupuję od dawna... Floksy to floksy!
Aniu, zapach floksów już i ja doceniłam razem z docenieniem samych floksów! ;) Aniu, Ty nie puchnij, tylko trzymaj kciuki, to będzie potrzebne! ;) Bo kupić czy dostać to nie sztuka... To, co dalej mnie niepokoi... EMami je będę podlewać, na razie tyle wymyśliłam...
Danusiu, no to trzymamy kciuki za gorzatowe żonkile, też im to będzie potrzebne! ;)
Gosiu, muszę Cię zmartwić... Zostało udowodnione, że hiacynty w domu wcale nie przyspieszają wiosny na dworze! ;) A biały to już w ogóle... ;) Ale zapach... Daje złudzenie wiosny...
Edyta, żołędzie ;) chyba pospadały, to i tak zasypane! ;)
Igor, 9 odmian? To na dobry początek w sam raz! :)
Jolu, przykro mi, że nie bierzesz pod uwagę takiej ewentualności, że dostaniesz sadzonki ode mnie! :rotfl1: Z floksów coś da się uszczknąć!
Marzenko dawno nie widziana! :) Jak widzisz, nienawiść to potężna siła! :rotfl1: I z tej nienawiści ;) floksów jest dużo więcej! Na pewno ponad trzydzieści... Doczekałam się też własnych siewek! Ty też od 9 zaczynasz, czy to jakaś magiczna liczba dla floksów? :lol:
Mireczko, to trudne pytanie! Tyle, ile miejsca się dla nich znajdzie? ;) Dodam, że floksy cieszą nie tylko oczy, ale i nosy! ;)
Ewelino, to akurat marzenie łatwe do zrealizowania... ;) A powiem Ci, że ja jakoś unikałam białych, dopiero perspektywa białej rabaty mnie do nich przekonała.
Kasiu, jak to? Zapyliły się? Niemożliwe... A może wyblakły? ;) Ale nie spotkałam się z czymś takim...
Igor, piękne róże! :) :hug:
Ewa, czuję tak samo, też mam za mało! :rotfl1: Będę dokupować, tylko ja mam taki problem, że ja "nie widzę" floksów, nigdy nie wiem, czy takie już mam, jak spotykam je w sklepie...Może jak je polubiłam, to będzie inaczej... ;) Pomogło sadzonkowanie pelargonii na niemoc ogólną?
Vituś, to się cieszę... No chyba dałam się namówić! :rotfl1:
Jolu, już odpowiadam, jak się sytuacja rozwinęła... Mogła się rozwinąć w jedynie słuszny sposób! :) Nic ciekawego nie było... Nie, kłamię! Była wollemia w jednym sklepie! :woohoo:

To teraz nastąpi krótka relacja z pierwszego w tym roku szkółkingu, który tak naprawdę był shopingiem...
Ja nie jestem entuzjastką szkółkingów "nasiennych", bo zawsze coś tam jednak kupię, a i tak nie wysieję... Może w tym roku będzie inaczej....
Pojechałyśmy we trzy, z vitą prowodyrką i Kasią katri (skandalicznie mało się udziela na forum! ;) ) Kasia, jak z nią gdzieś jedziemy, ma w zwyczaju śpiewać "Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoda!" :rotfl1: No i jak kiedyś tak zaśpiewała, to tak strasznie zgubiłam kluczyki od samochodu, że groziła nam perspektywa pieszego powrotu do Lublina... No i dziś też była przygoda... :devil1: Kto, no kto wkłada kartę do zepsutego bankomatu? :hammer: Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze najpierw włożyłam, a potem zobaczyłam, co on tam na tym wyświetlaczu do mnie mówił... No i nijak się nie dawało tej karty wyciągnąć... Pani na infolinii powiedziała, że go zrestartuje i on może wtedy tak trochę ją wypluć, wypluł trochę, ale dalej nie można było jej wyciągnąć... Miałam nadzieję, że koleżanki mają w torebce pensetę, nie miały... Na szczęście było to w OBI, na szczęście miły pan ochroniarz poszedł i wziął ze sklepu obcęgi i wyciągnął! :woohoo:
No i kiedy padło tradycyjne pytanie, z czego się najbardziej cieszymy, nie miałam żadnego kłopotu z odpowiedzią! Najbardziej oczywiście ucieszyłam się z tego, że pan wyciągnął mi tę kartę z bankomatu! :rotfl1:
A to moje łupy! W życiu tyle nasion nie miałam! I teraz myślę, gdzie ja to biedna wysieję, jak na wszystkich nadających się do tego parapetach hojki! :jeez:

Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 21:41 #121354

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ten czarny pomidorek super :woohoo:
Ja zakupiłam żółty malutki jakiś, poszukam teraz czarnego, czerwone mi się znudziły :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 21:49 #121367

  • dorciaj
  • dorciaj's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4349
  • Otrzymane dziękuję: 836
"Przygoda! Przygoda! Każdej chwili szkoda!" - to pieśń przewodnia naszych ostatnich wakacji nad morzem :woohoo: :rotfl1: . Do tej pory się moim synusiom przypomina :rotfl1: .

Marta, ale będzie siew :eek3: ... albo nie będzie :rotfl1: . Ja Cię rozumiem, też mam niemałe sukcesy w przechowywaniu nasion w szufladzie :rotfl1: :rotfl1: .
Dorcia :garden:
Świat Dorci 2016
Archiwum... 2015,2014,2013,2012
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 22:10 #121393

  • vita
  • vita's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 707
  • Otrzymane dziękuję: 242
Najważniejsze, że karta odzyskana! Resztę się nadrobi :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 22:15 #121395

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
hehe no przygoda jak się patrzy :rotfl1:
wiem, ze zaraz pewnie oberwę ale mam to gdzieś - złośliwa bywam a co ...czasami :funnyface:
ale będzie siania.....fiu fiu......hmmmm chyba czas też się wybrać na łowy. bo jak na razie upolowałam tylko lobelię i werbenę :whistle:
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 22:20 #121401

  • iwa27
  • iwa27's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2168
  • Otrzymane dziękuję: 488
To ja całkiem jak Dorota - kupię, ale zapomnę w odpowiednim czasie posadzić :jeez: a jak raz już posadziłam to jakoś nic mi z tego nie wyrosło - jakoś nie mam ochoty na taka zabawę. floksy piękne - zwłaszcza te na 3 i 9 zdjęciu :woohoo: Uwielbiam je - przypominają mi babcię. Tylko, że moje łapały mączniaka :blink: pod koniec lata przesadziłam je w takie bardzo słoneczne i suche miejsce, to może już nie bedą miały tego białego świństwa
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 22:22 #121404

  • dkny
  • dkny's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 577
  • Otrzymane dziękuję: 103
Ależ emocji miałaś przy tych zakupach! Dobrze, że wszystko tak pięknie sie skończyło, a łupy - okazałe!
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 22:54 #121429

  • Edyta
  • Edyta's Avatar
Black Cherry siałam w ostatnim sezonie jaki jeden z 3-ech kolorów (był czarny, czerwony i żółty). Black owocował jako pierwszy i to bardzo obficie i był smaczny, tylko z tego co pamiętam miał twardawą skórkę :think: . Niestety zapadł też jako pierwszy na zarazę.
Dałam sadzonki sąsiadce. Kiedyś spotkała na ulicy moją mamę i w rozmowie zwierzyła się, że nie wiem dlaczego, ale te sadzonki ode mnie coś jej pochorowały, bo owoce zgniły na krzewie :rotfl1: .
Bardzo się zdziwiła słysząc, że to nie zgnilizna, tylko taki ich urok :rotfl1: .
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 09 Lut 2013 23:07 #121443

  • Daniela
  • Daniela's Avatar
Oj będziesz siewcą! W ogrodzie się zapełni!
ja niestety nie mam ręki do siania, co najwyżej gromów. :happy-old: ;) :P
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 10 Lut 2013 12:51 #121638

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
Marta sadzonki pomidorków proponujesz :woohoo: Bardzo się cieszę, ale tego ... czarnego nie chcę :funnyface: po tym jak go opisała Edytka :silly:
Orliki kupiłaś i trytomę :blink: no to faktycznie nic nie było :whistle:
Może będę miała siewki orlików to ja dla odmiany zasilę Twoje grządki :)
Przygody z kartą nie zazdroszczę zupełnie :hug:
Mi kiedyś kartę oddało, a jakże i pokwitowanie wypłaty ... tylko zapomniało o gotówce :supr: :hammer:
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 10 Lut 2013 12:54 #121643

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
Czyli nie na darmo przestrzegałam przed bankomatami :teach: :happy3:
Mój portfel nigdy mi nie odmówił wypłaty (no ,chyba ,że sam nie miał ...)
Temat został zablokowany.

Martowy prawie ogród 10 Lut 2013 13:08 #121650

  • dala
  • dala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Strefa 7a
  • Posty: 4680
  • Otrzymane dziękuję: 4066
Marto, szkoda, że razem z kartą pan ochroniarz nie wyciągnął paru banknotów :whistle: Jak już tak grzebał w tych czeluściach bankomatu...
Nasiona zawsze mnie kręcą, ale na etapie ...podziwiania opakowań. Potem to sianie to już tak średnio mi idzie. Wyjątkiem są baaardzo duże, konkretne nasiona ;) Na ten przykład taki rącznik - widać go i w paluszkach można utrzymać. Wszelkie nasionka wielkości ziarenek piasku i mniejsze jakoś mnie onieśmielają i zniechęcają :)

Magdo, mi jakoś częściej portfel odmawia wypłaty; jak jest ci on pusty, to nic nie wymyślisz :whistle: A niezaprzeczalną zaletą bankomatu jest to, że choć realnie kasy na koncie nie ma, to chociaż z debeciku coś tam wypłaci...
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu!
Ogród Dali '2019
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.394 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum