TEMAT: U Doroty 2015

U Doroty 2015 08 Mar 2015 22:51 #346964

  • aleb-azi
  • aleb-azi's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1596
  • Otrzymane dziękuję: 539
No, to się melduję i ja :)
Piękne zdjęcia!
Ech, tak to jest - człowiek snuje plany,a życie pisze swoje scenariusze. Zdrowia dla kawalerów, a Tobie cierpliwości życzę.
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): marzenaF


Zielone okna z estimeble.pl

U Doroty 2015 08 Mar 2015 23:06 #346966

  • piotrek_ns
  • piotrek_ns's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1433
  • Otrzymane dziękuję: 1226
Ale tobie się ciemierników nasiało :supr3: :) U mnie zwykły biały ma kilka siewek a jestem prze szczęśliwy, że w końcu się rozmnożył :D Krokus tricolor też kiedyś u mnie kwitł ale niestety zanikł zupełnie :(
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Piotrkowe działkowanie
Skalniak i kamienie
Ostatnio zmieniany: 08 Mar 2015 23:06 przez piotrek_ns.
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 09 Mar 2015 05:59 #346995

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Dorota ale wiosna u Ciebie :woohoo: ...dziś nareszcie zlustruję co u mnie w trawie piszczy...miłego dnia :bye:
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 09 Mar 2015 07:26 #347002

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Czytałam, ze wczoraj wszyscy szaleli w ogrodzie
Niestety, nie wszyscy. Ja byłam uwiązana przez kaganiec oświaty (od 8.00 do 16.30 kwitłam na Uczelni :mad2: ). Jedynie w przerwach poczytywałam, co tam u Was słychać :sad2: . Pogoda piękna, słoneczko świeciło.... ech ....
Smutne wieści o Młodych. Zdrówka im życzę!
To ciemierniki się sieją ;) ? Moje nie dość, że się nie rozrastają (a wręcz kurczą ;) ), to o siewkach mogę tylko pomarzyć... No ale co ma się siać, skoro od trzech lat nie kwitły? Co wypuszczą pąki kwiatowe - natychmiast jakaś cholera je pożera. Kolor Twoich -rewelacja! Jeżeli przypadkiem będziesz chciała znaleźć dobry domek (ogród znaczy) dla swoich maluszków, to ja się chętnie kilkoma zaopiekuję :oops:.
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 09 Mar 2015 12:17 #347065

  • sd-a
  • sd-a's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 5906
  • Otrzymane dziękuję: 2385
Dorotko, pytałaś o wrażenia z Dnia Kobiet :-)
Bez cienia wątpliwości mogę stwierdzić, że najciekawszy w życiu :-)
A szczegóły są w Wątku Podlaskim

Po powrocie do domu zastałam 3 budrysów czekających z czekoladkami i życzeniami :hearts: o

No muszę sobie kupić z 20 tych maślanych krokusów :hearts: Cudne są!!!
Ostatnio zmieniany: 09 Mar 2015 12:22 przez sd-a.
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 09 Mar 2015 16:20 #347104

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ja myślałam, że mi takie maślane wyrosną z odmiany Cream Beauty, a tymczasem one są żółte :evil: , kremowe wyłącznie w pąku, czyli za krótko :hammer:
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 09 Mar 2015 20:50 #347227

  • pamelka
  • pamelka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 9346
  • Otrzymane dziękuję: 2381
I ja się melduję :bye: jestem, jestem :hug:
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 10 Mar 2015 09:25 #347426

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Wybaczcie, ze się nie odzywam, ale nawet nie miałam siły zajrzeć na forum. Młody dalej wysoko gorączkuje, kaszle okropnie, do tego wczoraj doszedł ból brzucha, nic nie je ( a do wyżartych to on nie należy - 25 kilo żywej wagi :( )
Idę zaraz do lekarza, niech go osłucha, ale obawiam sie, ze jednak antybiotyku nie unikniemy.

Jola, wszelki duch.... :hug: Dobrze, ze się odezwałaś , choć widzę, ze to raczej na zasadzie pojawiam się i znikam :rotfl1:

Marta, ale to własnie JEST Ceream Beauty. Pisałam u Ciebie, może to wina gleby :think:

Siberko, czytałam, czytałam. Wspaniale spędziliście ten dzień, doładowują takie spotkania, prawda?
Krokusy polecam w większych ilościach. Dopireo wtedy robią wrażenie. Gdybym teraz zakładała ogród.... :) połacie, połacie całe bym krokusami obsadziła.

Asia, współczuję weekendów w murach. No ale niesiesz kaganek oświaty, ktoś musi kształcić te młode kadry ;)
Z młodym dalej kiepsko, starszy pomyka o kulach jak kozica ;) Tak więc statystycznie nie jest źle ale w rzeczywistości kicha.
Z siewkami nie ma problemu adresik poproszę. jak tylko uda mi się tam wejść bez zostawienia butów podeślę.

Paweł. dzięki. Czytałam,ze masz kilka dni wolnego więc pewnie sporo podziałasz. JA mimo sprzyjającej pogody przystopowałam z pracami - siła wyższa :(

Piotrku, mam jeszcze jasnego ciemiernika, ale niestety też jakoś kępa zmalała, nie mam pojęcia co się stało. Kilka lat temu też się mocno siał, teraz nowych siewek nie widzę a i sama kępka wyraźnie mniejsza.
Bardzo lubię krokusy botaniczne, wolę je od tych dużych. Tricolor, Spring Beauty, Cream Beauty - piękne są wszystkie.

Iza, o tak cierpliwość bardzo potrzebna. Wczoraj miałam moment kryzysu nerwowego, oberwało się wszystkim, nawet kotu ;) Wychodzi na to, ze mama to niezastąpiona instytucja.

Gosia, mój nastolatek w pierwszej technikum. Nie jest kolorowo, bo orłem to on nie jest (leń pierwszej kategorii) i każda nieobecność to braki. Na szczęście ma fajną dziewczynę w klasie, która przynosi mu zeszyty i próbuje coś wbić do tego pustego czerepu.
Do szkoły idzie w przyszły poniedziałek. Będziemy go odwozić i przywozić, po szkole sobie jakoś poradzi.

Marta, siewki kilkuletnie :P W tym sezonie muszę koniecznie zrobić tam porządek. Ogólnie to prócz ostnicy jedyna roslina, która sie u mnie sieje :rotfl1:
Siałam miłkę, miałam gdzieś nasiona jęczmienia, ale tez nie mogą znaleźć jak heliotropu. Ot skleroza :oops:
Ciekawe książki były dwie. Kończyłam "Dlaczego ona?" Barbary Sęk i zaczęłam 'Żonę enkawudzisty- spowiedź Agnessy Mironowej".

Olunia, dzięki. Krokusy bardzo lubię, co roku trochę dosadzam :)

Martulu, do perfekcyjnego opanowania możliwości aparatu mi daleko, ale coś tam próbuję, Nie jest to takie trudne, wbrew pozorom. Nie wiem jak w twoim modelu, ale wizjer ma regulację dioptrii, nawet okulary niepotrzebne :P
Siewkami ciemiernika się zajmę jak trochę obeschnie moja glina. Na razie to można tam buty zostawić. nastolatek się trochę 'odbraził' Kule ma, porusza się bez większych problemów, mama zastrzyki robi bezboleśnie, nie ma się czego przyczepić ;)

Aga, mój pokiereszowany był juz kilka razy, choć na razie łamał tylko kończyny górne. Tym razem ból mniejszy, ale efekty mogą być gorsze. Zerwanie więzadeł potrafi jeszcze długo dawać w kość.
Ogród na piasku jest tutaj-http://forumogrodniczeoaza.pl/index.php/forum/33-moj-ogrod/28732-oazowy-ogrod-na-piasku - polecam zwiedzanie :)
Ciemierniki najlepiej zostawić w spokoju - efekty widać :)

Jeszcze kilka zdjęć i gonię do lekarza








Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): olibabka, Zielona Ania, chester633, hanya

U Doroty 2015 10 Mar 2015 09:30 #347430

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Śliczne krokusy :hearts:
Dorotka, zdrowia dla młodego! (obu!)
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 10 Mar 2015 19:05 #347558

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Piękną wiosnę pokazałaś. :) Pan Kot i Pan Pies to prawdziwi ogrodnicy. Pomiziaj je ode mnie. :hearts:
Też życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 10 Mar 2015 22:05 #347672

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Czyli w porządku, bo gorzej jakby stało się to rok temu
Dziewczyny czasem się przydają ;)
Jak znajdzie dziewczynę na której będzie mu zależało to i studia skończy, jesli ona tego będzie chciała
Ja własnie przeżywam 3 klasę gimnazjum.
Mój też nie jest orłem, a wybiera się do liceum
Ciekawe co z tego wyjdzie
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 11 Mar 2015 06:37 #347745

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
Dorotko i jakie wieści na froncie medycznym? Osłuchowo b/z czy płucka w ogniu? Niestety, w tym roku rozpanoszył się jakiś paskudny wirus, który niemal od razu atakuje płuca.
Za ciemierniki z góry dziękuję :thanks: , oczywiście poczekam, bo szkoda by było bucików ;) . Adres wysyłam na pw.
Pozdrowienia :bye: !
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 13 Mar 2015 21:27 #348675

  • artam
  • artam's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 8385
  • Otrzymane dziękuję: 2682
I nawet kochanemu koteczkowi się oberwało? :rotfl1: Za co?
Może instytucja matki w sytuacjach kryzysowych powinna jaką melisę zażywać? :rotfl1:
Może płucka kotem ogrzewać i będzie lepiej?
Dorotka, synkiem się nie martw, bywa często, że nieuki się zmieniają w uki ;) , jak ich materia nauczania zainteresuje, może jeszcze nie trafił w to, co go interesuje :)
Tak jak mnie na przykład nie zainteresowały jeszcze możliwości mojego aparatu :rotfl1:
Nasiona jęczmienia grzywiastego zgubiłaś? Bo ja mogę posiadać siewki nawet, gdyż posiadałam w tamtym roku ten jęczmień...
Krokusy ładne... I tak dużo... :silly:
A u mnie to rzadkie rośliny! :rotfl1:
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 13 Mar 2015 21:37 #348685

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Dorotko mam nadzieję że jakoś się trzymacie i powoli zdrowiejecie :hug:
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 13 Mar 2015 21:40 #348687

  • marzenaF
  • marzenaF's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1306
  • Otrzymane dziękuję: 309
O, ładny ten jęczmień! Ma ktoś nasiona? Uwielbiam miotełki :happy4:
Spełnione marzenia Marzenki part 2 ]
kto nie ryzykuje,ten .... nie wącha :-D
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 13 Mar 2015 21:49 #348701

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Zerwanie więzadeł od 3 lat daje mi się we znaki, ale może młode więzadła lepiej regenerują się....oby :think: .
Jakie młode mamy jesteście......gimnazja, technika, licea......matury....... :whistle: , mogę tylko zazdrościć....
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 13 Mar 2015 22:17 #348726

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Ja mam egzamin szóstoklasisty :rotfl1:
Ale z mam w klasie to jestem jedna z najstarszych ;)
Temat został zablokowany.

U Doroty 2015 13 Mar 2015 22:24 #348729

  • sierika
  • sierika's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Natury nie oszukasz,czyli moje dojrzewanie do eko
  • Posty: 4102
  • Otrzymane dziękuję: 4952
Małe dziecko młoda mama.....koniec dyskusji :)
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.672 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum