TEMAT: Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 06 Sty 2016 19:43 #422180

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Haniu, a nie mogłaś wziąć Zuzi na zakupy? U nas do zoologicznych można wejść z psem i zrobić przymiarkę. Zresztą jeden z okolicznych na stronie ogłasza, że zaprasza pieski na smyczy. Cygusiek był z nami i przymierzaliśmy kilka ciuszków. Nie było nic idealnego, za małe odpadały, więc trzeba było wybrać "najmniej za duży" ;)
Inna sprawa, że zakupy na wariata w środku zimy trudne, bo asortyment przebrany- dobrze, że w ogóle coś udało się kupić!

Masz fotkę Zuzi w ciuszkach :woohoo: ?

Remont wpasował się idealnie.. No gdzież miałabym czas bawić sie tak w sezonie :crazy: Zresztą na kwiecień mamy zaplanowany remont brodzika prysznicowego i jakbym dorwała tego partacza, który to robił :mad2: Strasznie szkoda mi kasy którą trzeba będzie wydać..durnowato stracona kasa!

Jak zdrówko??? :hug:

Madziu..bez słońca :unsure: Na pewno było, ale nie zauważyłaś ;) Słyszałam w tv, że 2015 był rekordowo ciepły, a 2016 zapowiada sie równie rekordowy.. Ale późna wiosna- oj nie :cry3: Dla mnie zima mogłaby trwać miesiąc..i już powinno zaczynać się przedwiośnie, krokusy itp..

Martuś- link widziałam, ale na zlot się nie piszę.. Nie przepadam za tak licznymi spotkaniami.. :oops:

EDIT Madziu, jak powyżej.. Źle się odnajduję w tak licznej grupie, więc staram się unikać tak tłumnych spotkań :dry: Dziękuje jednak, że o mnie pomyślałyście :kiss3:
Ostatnio zmieniany: 06 Sty 2016 19:45 przez Monika-Sz.
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 06 Sty 2016 20:07 #422194

  • r-xxta
  • r-xxta's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 7727
  • Otrzymane dziękuję: 2600
Liczny to był pierwszy zlot na FO ;) , jakieś 120 osób :whistle: , u nas będzie bardziej kameralnie :hug: . Poza tym możesz wziąć M. jak się nas boisz :laugh1: . A na poważnie, to niech się wypowiedzą ci, którzy trafii po raz pierwszy w obce, liczne środowisko zlotowe. No obce jak obce ;) , wirtualnie przecież znajome :lol:
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 06 Sty 2016 20:19 #422198

  • magdala
  • magdala's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4524
  • Otrzymane dziękuję: 1071
Jak przyjechałam po raz pierwszy, poczułam się od razu jak na jakimś spotkaniu klasowym,
Jakbym znała wszystkich od dawna:-)
A tez mam zawsze problemy z odnalezieniem sie w nowym środowisku .
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 06 Sty 2016 20:25 #422205

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Nie sądziłam, że wymiary od-do mogą nie pasować na moją piękność :( Zamówiłam w dobrym miejscu i klapa, niestety. Teraz już na pewno wezmę Zuzię na zakupy. Poszalejemy :happy: Zdjęcia nie mam, może zrobię, choć nie wygląda to ładnie :oops:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 06 Sty 2016 20:41 #422220

  • gorzata
  • gorzata's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Jeszcze w zielone gramy...
  • Posty: 8603
  • Otrzymane dziękuję: 1935
Bo jak nie pojedziesz, to ja nie pojadę! :evil: A podobno jestem organizatorem :rotfl1:
Ale tak serio, to ja też nie lubię wielkich spędów, bo z natury skromna i nieśmiała jestem (kto się zaśmiał?! :evil: ) jednak zlot forumowy to zupełnie inksza inkszość ;)
Pozdrawiam - Gosia
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 06 Sty 2016 20:44 #422225

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
heh nie z zatokami mam problem od wielu już lat - skrzywienie przegrody nosowej i wciąż odkładana operacja, na którą muszę się wreszcie zgodzić ale jakoś wciąż mam stracha i tak już od lat.....13 już :rotfl1:
ale chyba nie będzie wyjścia bo inaczej mnie mama powiesi :silly:
hehe no morsem nie jestem, raczej uważam się za jaszczurkę zaś o dziwo da się kąpać i ba nawet posiedzieć w wannie ale potem ubieranie się to istny maraton :rotfl1: ale tak się hartujemy :rotfl1:
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 07 Sty 2016 10:58 #422360

  • inag1
  • inag1's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 996
  • Otrzymane dziękuję: 631
Moniko,chłopaczek w ubranku całuśny. :kiss3: Czy to tylko tak na zdjęciu wygląda ,czy Cyguś dużo urósł ? A u nas jest dużo więcej śniegu. ;)
U nas z kurtkami i butami schodzimy do piwnicy. :rotfl1: Co mi będą w brudnych buciorach chodzić po salonach. :happy: A tak poważnie,to ja mam dużą ,jasną piwnicę, w której praktycznie można mieszkać. Mam tam wieszak na kurtki i półkę na buty. W zamyśle było,że nie będę musiała codziennie myć wejściowego korytarzyka i paru schodów na wysoki parter. O naiwności. :jeez: Wystarczy,że wejdą dwa koty a za nimi mój owczarek. Drzwi wejściowe mamy zawsze niedomknięte , więc mają pełen luz w wchodzeniu i wychodzeniu. Ruch jak w poczekalni dworca głównego. :hammer:
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 07 Sty 2016 16:42 #422405

  • majowa
  • majowa's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1315
  • Otrzymane dziękuję: 948
Witaj Moniko :) Troszkę spóźnione, ale przyjmij noworoczne życzenia. Niech się ziszczą wszystkie plany, i kanapa i taras i to co ogrodowe i zawodowe :kiss3:
Pozdrawiam serdecznie, Iwona
Mój ogród
FotoIvona
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 07 Sty 2016 22:32 #422603

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
Monia, w razie czego na zlot mogłabyś się wybrać z nami.
Chyba pojedziemy z Izą.
Jeszcze na 100% nie wiem, ale tak na 50 :happy:
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 08 Sty 2016 13:49 #422754

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Moniś , ja Lubelszczyznę mam zamiar odwiedzić ,,czysto rekreacyjnie'' ,mam nadzieję że pogoda dopiszę i będę miał choć jeden dzień wolny :jeez: , ale co tu planować wszystko może się zmienić .Będę leciał biało-czerwoną strzałą to na ,,plecaczek'' mogę Cię zabrać.... :think: :wink4: .
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 08 Sty 2016 13:55 #422757

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Paweł, Moniśka muuuuusi zabrać Cygusia, a to nie jest dla Jego Dostojności wystarczający komfort :devil1: Jak się da namówić na wyjazd /Monika, nie Cyguś/, to trzeba będzie kombinować :think:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): chester633

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 08 Sty 2016 14:05 #422762

  • Roma
  • Roma's Avatar
No proszę jakie plany snute na przyszłość :P Paweł może nie dostaniesz od imiennika po głowie :devil1:
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 08 Sty 2016 14:30 #422771

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Kochana Romualdo :kiss3: :hearts: a skąd wiesz :think: że na bierzmowaniu dano mi Piotr :funnyface: :devil1: :wink4: .
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 08 Sty 2016 16:19 #422793

  • Roma
  • Roma's Avatar
o kurcze a ja myślałam,że Moni M ma Paweł na imię :devil1:
Ostatnio zmieniany: 08 Sty 2016 22:17 przez Roma.
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 08 Sty 2016 22:03 #422963

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
W śniegu Ci jeszcze wrzosy kwitną? :woohoo:
U nas też dziś pobieliło, nawet fest. 4 razy odśnieżałam auto, bo co chciałam wsiąść to znów było grubo :supr:
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 09 Sty 2016 09:32 #423065

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Moniśka, czy Ty tak się rozpędziłaś z remontem, że nie masz czasu zaglądać? Szalejesz Kochana :hug: :hug:
Słoneczka nie ma, +2 i śnieg znika :( Jak u Ciebie?
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 09 Sty 2016 09:50 #423077

  • chester633
  • chester633's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3279
  • Otrzymane dziękuję: 1931
Haniu u Moniki dopiero środek nocy i to jeszcze jest 08.01.2016 , daj jej pospać a jak wstanie to będzie już sobota..... :think: ............ :rotfl1: :rotfl1: :rotfl1: :tongue2: .
Temat został zablokowany.

Wymarzony ogród Moniki- w budowie cz. 3 10 Sty 2016 13:07 #423505

  • Monika-Sz
  • Monika-Sz's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 4321
  • Otrzymane dziękuję: 2471
Witam serdecznie Wesołe Towarzystwo :hug:

Paweł, dementuję.. o 9 rano w sobotę był u mnie piątek :blink: W piątek wieczorem przyjechał elektryk dokańczać przeróbki na ganku, siedział do północy.... Zanim posprzątalismy, zmopowaliśmy, to mi sie odechciało już spać i całą noc nie spałam :jeez: W sobotę o 9 przyjechał kolejny fachowiec- zrobił tynki i poprawił terakotę na ganku..
Maraton mieliśmy, a ja byłam wymęczona na maksa..w dodatku jeszcze ta bezsenna noc :crazy:
Spać nie mogłam, więc siedziałam na necie i oglądałam odcinek za docinkiem Chicago Fire.. łabądek próbował dotrzymać mi kroku, ale szybko odpadł :silly:
IMG_0423.jpg


śmieszny pyszczek
FullSizeRender.jpg


zobaczcie, jak słodziak ma ułożone łapki. Pewno jakby jadał sztućcami, to mały paluszek odstawałby jak u "arystokracji" :rotfl1:
IMG_0428.jpg


IMG_0431.jpg


IMG_0434.jpg


Martuś, z moim Mężem to trudno się gdziekolwiek umówić, szczególnie z takim wyprzedzeniem :jeez: Jak wpadnie mu jakaś pilna praca, to weekend ma z głowy, a że trzymają go różne terminy, to nie ma zmiłuj, musi siadać i pracować.

Madziu, więc mnie rozumiesz :hug:

Haniu, to nie forum fotograficzne, zobacz na moje zdjęcia :funnyface: Wstawiaj Zuźkę w kubraczku :woohoo:
Ja na braniu miary zbytnio sie nie znam, więc wolałam pojechać z Cyguśkiem na przymiarkę. Zresztą- nie planowałam ciuszków dla Niego- dopiero jak zobaczyłam, jaki jest niechętny do wychodzenia uznałam, że jednak coś musi mieć.. Nie było czasu na zamówienia z netu- trzeba było jechać na cito i brać, co dają.

Gorzaciu, szantaż :think: :think: Ja się nie uginam :funnyface:

Martuśka, ja też mam krzywą przegrodę i powinnam zoperować.. Widziałąm jednak na studiach wyjmowanie tamponady przedniej :sick: :supr3: i to mnie skutecznie wystraszyło..Już chyba wolę mój krzywy nos :silly:

Inuś, u nas nie ma piwnicy. Po pierwsze plan miejscowy chyba nie dopuszczał..? Po drugie- tańsza budowa.. Po trzecie- czasem żałuję, bo to idealne miejsce na wszelkie przydasie

Cygusiek linię trzyma i nic nie na biera masy, ale podrósł znacznie. Nóżki mu się wysłużyły i zmężniał. Śmieszny jest z tą swoją kombinatorską dziarską minką i kombinacją w oczach. Teraz ciągle stoi przy oknie, popiskuje, merda ogonem i pilnuje ptaków.
To zdjęcie w drodze z hodowli do domu. Ręka należy do mojego Męża, Cyguś był kruszynką..
DSC08664.jpg


pierwszy dzień..
DSC08671.jpg


DSC08714-2.jpg


DSC08727.jpg


a teraz..
IMG_0385.jpg


Przy okazji wstawiania tych zdjęć przejżałam Cyguśka zdjęcia z wakacji..boszzzzz, jaki z niego był maluszek i słodziak :hearts:

Iwonko- serdecznie dziękuję :kiss3: Wzajemnie, wszystkiego dobrego!!

Gosiu, na tą chwilę nie planuję jechać :unsure:

Paweł.. jako plecak :woohoo: HA! Przekonałeś mnie- jadę! :silly:

Haniu, chyba się nie dam namówić :think:

Romus, Paweł już wszystko wyjaśnił.. Mój P to ten drugi P :silly:

Aguś, wrzosy nie kwitną w śniegu u mnie w śniegu. Te nie są chyba nawet pączkowe.. One wyglądają kolorowo bo ta akurat odmiana bardzo ładnie się zimą wybarwia w płomienne kolory :woohoo: Odmiana Boskoop..czy Fire Fly :think: Kupowane w 2 różnych miejscach w różnym czasie, więc może być po trochu z każdej.
W lato..
DSC00534-2.jpg


teraz..
IMG_0087-2.jpg


Haniu, u nas jeszcze trochę biało, ale odwilż już 2gi dzień gości..i dobrze! Cieplej się zrobiło i wiatru nie ma- da się żyć. Śnieg to jakieś niedobitki na rabatach. Ale wiesz..ja nie tęsknię ;)

Paweł- od dementi zaczęłam :lol:

Pozdrawiam w niedzielne południe, życząc miłego wypoczynku dla Wszystkich :bye:
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Roma, Margo2, chester633, Bozi


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.687 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum