TEMAT: Ogród Aguniady cz. 4

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 19:25 #400693

  • hanya
  • hanya's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3913
  • Otrzymane dziękuję: 3479
Aguniada wrote:
mnie wybór naszego ogrodu przyprawił o duże zdziwienie, bowiem nie sądziłam że ogród przede wszystkim zielono-zielony, może być w ogóle interesujący...

Teraz moja kochana przesadziłaś. Zwłaszcza taki ogród jest interesujący :devil1:
Gratuluję, czekam na emisję, i bardzo się cieszę :hug: :hug:
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do Ogrodu wśród starych sosen

Hanka
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 20:20 #400707

  • aguskac
  • aguskac's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2757
  • Otrzymane dziękuję: 1455
Gratulacje!! To dopiero się działo! Wyobrażam sobie Twoje emocje :hearts:
Pozdrawiam Aga
Na wiejskim podwórku
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 20:41 #400712

  • edulkot
  • edulkot's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2906
  • Otrzymane dziękuję: 3009
Ale news :supr3: chyba największy tegoroczny news.
Ogród zielono-zielony jest interesujący właśnie na połączenie różnych odcieni zieleni w ciekawe kompozycje, bo nie sztuka zestawić różne kolory, sztuka zestawić różne odcienie zieleni.
Wielkie gratulacje :bravo: :bravo: :bravo: czekam z niecierpliwością na odcinek :lol:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 21:20 #400725

  • Amarant
  • Amarant's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1874
  • Otrzymane dziękuję: 3379
Agnieszko :bravo: :bravo: :bravo:
Mam nadzieję, że operator kamery potrafił zrobić tak piękne ujęcia jak Ty aparatem. :rotfl1:
Pozdrawiam
Marek

Zapraszam
Markowy Ogródek
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 21:30 #400732

  • maria
  • maria's Avatar
  • Offline
  • Expert Boarder
  • Posty: 125
  • Otrzymane dziękuję: 84
Przepiękny ogród :) Masa pracy i te zestawienia roślin no bajka :P pozdrawiam serdecznie :)
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 21:35 #400740

  • Shirall
  • Shirall's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3980
  • Otrzymane dziękuję: 747
Aguś, gratulacje! :bravo: :bravo: :bravo: :kiss3: :kiss3: :kiss3:
jak tylko będziesz wiedziała kiedy będzie w tv to mów, pisz...... :dance: :dance:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 21:50 #400748

  • Roma
  • Roma's Avatar
Przyłączam się do gratulacji i z niecierpliwością będę czekać na emisję.Aguś,masz piękny ogród i z dumą możesz go pokazywać.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 22:12 #400757

  • DANA
  • DANA's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1382
  • Otrzymane dziękuję: 802
Wcale się nie dziwię że TV zainteresowała się Twoim ogrodem ...jest fantastyczny :bravo:
Gratuluje :bravo:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 22:32 #400766

  • asia2
  • asia2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1105
  • Otrzymane dziękuję: 484
A to ci nowina :woohoo: ! Gratuluję Celebrytko ;) !!!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 08 Wrz 2015 23:12 #400768

  • Margo2
  • Margo2's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 3514
  • Otrzymane dziękuję: 1577
A ja dzięki temu przybędę do wysprzatanego, wypielęgnowanego ogrodu, żeby paść z wrażenia przy samym wejściu
Teraz to już zupełnie sie załamię wracając do siebie
Dobrze, że jestem twarda sztuka :happy:
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 08:11 #400787

  • Krzysia
  • Krzysia's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1466
  • Otrzymane dziękuję: 1569
Doświadczam miłego uczucia kiedy Maja kręci znane mi ogrody, jakby osobiście brała w tym udział :rotfl1:.
Agnieszko gratuluję :kiss3: , chyba sama nie w pełni doceniasz swój ogród, zapracowałaś na prezentację w TV :bravo: .

Chciałam tylko dodać, że to już trzeci oazowy ogród filmowany przez Maję w ostatnim czasie, na blogu wyczytałam, że ekipa była u Aliny ( Ogród u stóp klasztoru) i jeszcze tu ktoś się chwalił, ale zapomniałam kto :hammer: .
...Bo marzenia się spełniają tylko tym, którzy je mają...

Próbuję spełnić jedno z nich
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 08:56 #400793

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dzień dobry! Ależ gości! :woohoo:

Pozdrawiam wszystkich i bardzo dziękuję za tak wiele pozytywów pod adresem naszego ogrodu :bye:
Mam cichą nadzieję, iż odcinek będzie ciekawy, a przede wszystkim, że będziecie mogli zobaczyć go niemal na żywo - zawsze to nieco inna perspektywa, niż ta ze zdjęć.

Krzysiu, dziękuję :kiss3:
Czy nie doceniam własnego ogrodu? Wiesz, że bardzo to miejsce kocham, ale czasem wydaje mi się, że coś innego jest modnym, poszukiwanym i pokazywanym... jednak w różnorodności jest przecież piękno - jakże nudno byłoby, gdybyśmy nasze zielone zakątki urządzali według jednego obowiązującego wzorca...
Wiem, że ekipa była u Alinki... wydaje mi się, że na FB widziałam też zdjęcia z ogrodu Małgochy1960, no i ostatnio słyszałam pogłoski, iż Maja będzie u Babopielki... zapomniałam wczoraj zapytać :)
Cieszę się bardzo!
Gosiu, dzięki - zapraszam i doczekać się nie mogę spotkania :)
Na pewno nie wpadniesz w kompleksy - każdy ma swoje rabaty wstydu ;-) i dobrze! Mamy co poprawiać ;-)
Asiu, od razu tam celebrytka... na ściankach tylko chudzielce stają - ja się nie nadaję ;-)
Dzięki!
Dano, bardzo mi miło - serdecznie dziękuję za dobre słowo! :)
Romeczko, tak mówisz? Może trochę brakuje mi pewności siebie, ale przecież ciężko w ogrodzie wszyscy pracujemy - każdy z naszych zakątków forumowych warto byłoby pokazać światu :) Dziękuję!
Martusia, dzięki, dam znać na pewno :) Będzie jeszcze jednak trzeba poczekać na emisję... oni kręcą z dużym wyprzedzeniem...
Mario, cieszę się, że pozytywnie odbierasz nasz ogród! Dziękuję i zapraszam serdecznie :)
Marku, a to sobie zażartowałeś ;-) Tam specjaliści przecież, a ja czysty amator, w dodatku z krótkim stażem...
Dzięki, że wierzysz w moje umiejętności!
Majutek, news roku?? No, moja kochana, znam lepsze ;-), ale ok, niech będzie, że w skali lokalnej jest to wydarzenie... no bo dla mnie jest :) Dzięki Wam się rozwijam, zmieniam ciągle to i owo, słowem, ogród dzięki forum i interakcji z Wami ciągle się doskonali...
Dla mnie właśnie jest interesujące w przyrodzie, jak zbudowany jest liść, kwiat, kora drzewa, jakie występują kształty, faktury, i jak różnorodność tego wszystkiego można spójnie łączyć... miło mi, że to podzielasz!
Lucynko, emocje były kosmiczne, ale pozytywne - to najważniejsze... dzięki!
Haneczko, dla nas ogród zielono-zielony jest atrakcyjny, ale większość osób szuka łanów ukwieconych rabat, wielkiej różnorodności bylinowej, dużo większych przestrzeni... u mnie jest ciut inaczej, no i cóż, ciesze się, że poza mną, komuś jeszcze może się podobać... Dzięki!
Dorotko, zmartwiłaś mnie swoim zdrowiem! Życzę szybkiej rekonwalescencji...
Dziękuję za słowa wsparcia - mam nadzieję, że odcinek się spodoba :)
Aneczko, oj, działo się wczoraj - chodziłam tak nakręcona, że wieczorem padłam po 21ej, co do mnie niepodobne...
Emocji mnóstwo, ale pozytywnych, zatem pozostaje tylko liczyć na to, by ekipa zmontowała z tego interesujący wizualnie przekaz... ja tez coś tam cały czas klepałam, ale bez wiary w wartość merytoryczną ;-)
Dziękuję pięknie!
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 09:23 #400799

  • olibabka
  • olibabka's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Więc w takiej ciszy ukryty ja - ja liść
  • Posty: 4286
  • Otrzymane dziękuję: 2960
Krzysia wrote:
Doświadczam miłego uczucia kiedy Maja kręci znane mi ogrody, jakby osobiście brała w tym udział :rotfl1:.
Agnieszko gratuluję :kiss3: , chyba sama nie w pełni doceniasz swój ogród, zapracowałaś na prezentację w TV :bravo: .

Chciałam tylko dodać, że to już trzeci oazowy ogród filmowany przez Maję w ostatnim czasie, na blogu wyczytałam, że ekipa była u Aliny ( Ogród u stóp klasztoru) i jeszcze tu ktoś się chwalił, ale zapomniałam kto :hammer: .
Zgadzam się z Krzysią, mam podobne odczucia :flower1: U Małgosi i Tomka TeBe Maja też była podziwiając pojemnikowe pomidory :)
pozdrawiam serdecznie, Marysia :)

[...]kielich światła nachylony wśród roślin
Odsłania w każdej z nich jakieś przedtem nie znane dno[...]
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 09:33 #400802

  • piku
  • piku's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 6169
  • Otrzymane dziękuję: 5027
O jak się cieszę i gratuluję :flower1: . Z niecierpliwością będę czekać na emisję :)
pozdrawiam - Wiesia :bye:


"Rośliny są jak ludzie, potrzebują miłości, ale i ludzie są jak rośliny, pozbawieni miłości więdną."
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 09:38 #400803

  • dodad
  • dodad's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • strefa klimatyczna 6a
  • Posty: 4100
  • Otrzymane dziękuję: 2555
Maja z ekipą była tez w żurawkowym ogrodzie u Piterka. Świetnie jest oglądac znajomych i ich pasje w tv.
Ech Aga, u mnie ciąg niefortunnych zdarzeń, nawet pisać mi się nie chce, mam nadzieję, ze to już koniec i nic nieprzyjemnego mnie nie spotka :(
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam :)
ogrodowo 2016'***
U Doroty 2015'***2014***
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 14:07 #400837

  • Aguniada
  • Aguniada's Avatar
Dorotka, Wiesiu, Marysiu, pozdrawiam serdecznie, życząc Wam zdrowia i dobrego dnia... w Warszawie dziś piękny, ciepły i słoneczny dzień!

...a póki co, zdradzam kulisy planu, z wianuszkowania i kociołkowania ;-):















Ostatnio zmieniany: 09 Wrz 2015 14:08 przez Aguniada.
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 14:55 #400848

  • katja
  • katja's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 1562
  • Otrzymane dziękuję: 552
Świetnie wyglądasz i wianuszki niczego sobie :bravo: . Poproszę przepis na kociołek.
Pozdrawiam
Kasia

Ogród Kasi
Temat został zablokowany.

Ogród Aguniady cz. 4 09 Wrz 2015 16:21 #400864

  • Robaczek
  • Robaczek's Avatar
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Posty: 2526
  • Otrzymane dziękuję: 2972
Wow, ale wieści! Serdeczne gratulacje Aguś!
Wiem, jak cenisz Maję, tym bardziej się cieszę!
Poprosimy kolejne zdjęciowe zajawki :dance:
Pozdrowionka :-) Kasiek
Ogródek Robaczka
Temat został zablokowany.


Zielone okna z estimeble.pl

Moderatorzy: Dorota15, Betula
Wygenerowano w 0.518 sekundy
Zasilane przez: Kunena Forum